logistiek
Afdeling logistiek
Patrick Slaghekke Plant manager +31 546 727671 p.slaghekke@vivochem.nl “Management is niets meer dan de juiste mensen motiveren”
Rens Egberink IT Manager +31 546 727645 r.egberink@vivochem.nl “Het probleem is niet dat computers kunnen denken, maar de vraag of mensen dat nog wel doen”
Dolf Wiegman Logistics +31 546 727672 d.wiegman@vivochem.nl “Denk vooruit, laat onverwachte acties je schema niet uit balans brengen”
Peter Egberink Planning +31 546 727674 p.egberink@vivochem.nl “Falen te plannen, is plannen te falen”
Laurens Grothues Logistics +31 546 727673 l.grothues@vivochem.nl “Het is veel makkelijker om kritisch te zijn, dan correct”
Ruben Harmelink Planning +31 546 727682 r.harmelink@vivochem.nl “Als je niet weet waar je heen gaat, kom je ergens anders uit.”

Bekijk ook onze nieuwe bedrijfsvideo.
Bent u op zoek naar een bepaald chemisch product? Kijk dan op onze productpagina.