sales
Nederland België Export
Sales team Nederland
Odin Van Dael Sales Manager +31 653 374208 o.v.dael@vivochem.nl “Als jij niet voor je klant zorgt, dan doet je concurrent het wel”
Roelie Middeljans Rayon Manager Noord +31 646 272293 r.middeljans@vivochem.nl “Doe altijd je best, wat je vandaag plant, zal je morgen oogsten”
Florian Kobes Rayon Manager Midden +31 646 426526 f.kobes@vivochem.nl “Kijk niet naar de klok, doe wat de klok doet, blijf gaan”
Martijn Steenbergen Rayon Manager Oost +31 614 509444 m.steenbergen@vivochem.nl “Het meest onsuccesvolle item dat ooit gemaakt is, is een excuus”
Frits de Koning Rayon Manager West +31 657 872511 f.dekoning@vivochem.nl “Beloof minder, lever meer.”
Pascal Scholten Rayon Manager Zuid +31 630 227466 p.scholten@vivochem.nl “Mensen kopen van mensen die ze kennen en vertrouwen”
Ilse Brinks Teamleader Order intake / Sales +31 546 727602 i.brinks@vivochem.nl “Voor elke verkoop die je verliest omdat je te enthousiast bent,
verlies je er 100 omdat je niet enthousiast genoeg bent.”
Marjolein van Mierlo Order intake +31 546 727604 m.vanmierlo@vivochem.nl “Een doel is een droom met een deadline.”
Jeroen Dekker Order intake +31 546 727607 j.dekker@vivochem.nl “Je zal nergens tijd voor vinden. Als je tijd wilt, moet je die maken.”
Romee Jansen Order intake +31 546 727606 r.jansen@vivochem.nl “Een warme glimlach is de universele taal van vriendelijkheid.”
Silas Prijs Order intake +31 546 727610 s.prijs@vivochem.nl “Als je niets vraagt, is het antwoord altijd nee.” 

Bekijk ook onze nieuwe bedrijfsvideo.
Bent u op zoek naar een bepaald chemisch product? Kijk dan op onze productpagina.