Waar kunt u ons vinden?

ViVoChem B.V.
Darwin 5
7609 RL Almelo
Nederland

+31 (0)546 577 774
info@vivochem.nl

Contact sales

Sales & Export managerOdin van Dael+31 6 533 742 08o.v.dael@vivochem.nl
Rayon manager Noord-NederlandRoelie Middeljans+31 6 462 722 93r.middeljans@vivochem.nl
Rayon manager Midden-NederlandFlorian Kobes+31 6 464 265 26f.kobes@vivochem.nl
Rayon manager West-NederlandFrits de Koning+31 6 578 725 11f.dekoning@vivochem.nl
Rayon manager Zuid-NederlandPascal Scholten+31 6 302 274 66p.scholten@vivochem.nl
Account manager BelgiëTom Verhaert+32 473 590 188t.verhaert@vivochem.be
Teamleader SalesIlse Brinks+31 546 577 602i.brinks@vivochem.nl
Sales BeneluxMarlies Hesselink+31 546 577 605m.hesselink@vivochem.nl
Sales ExportRomee Jansen+31 546 577 606r.jansen@vivochem.nl
Sales ExportGaby Sterken+31 546 577 610g.sterken@vivochem.nl

Prijsaanvragen en verkoopgerelateerde vragen kunt u mailen naar sales@vivochem.nl
Orders kunt u mailen naar order@vivochem.nl

Contact andere afdelingen

ManagementManaging directorRonald IJzer+31 546 577 641r.ijzer@vivochem.nl
 Financial controllerEllen Boom+31 546 577 644e.boom@vivochem.nl
Human ResourcesHR managerHelen Wester+31 546 577 643h.wester@vivochem.nl
PurchasingPurchasing managerHan Schwarte+31 546 577 631h.schwarte@vivochem.nl
LogisticsPlant managerPatrick Slaghekke+31 546 577 671p.slaghekke@vivochem.nl
KwaliteitESHQ managerNiels Vogelzang+31 546 577 651n.vogelzang@vivochem.nl
 VeiligheidscoördinatorGert Mulders+31 546 577 652g.mulders@vivochem.nl
ITHoofd automatiseringRens Egberink+31 546 577 645r.egberink@vivochem.nl
MarketingSenior marketeerKim van de Sanden+31 546 577 603k.vdsanden@vivochem.nl

Heeft u een vraag voor ons?

Neem eenvoudig contact met ons op via één van onze medewerkers of middels het onderstaande formulier.